fbpx

Business Analyst (Atlassian termékcsalád)

Állás kódja: SF2110/BA

Ha érdekel a digitális világ és szeretnél egy elismert, innovatív csapatban dolgozni, ha olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat és lehetőséget kapsz új területek megismerésére, csatlakozz hozzánk!

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, közel 120 fős, startup szellemiségű vállalat, a hazai agilis közösség egyik legrégebbi és legaktívabb szereplője.

Atlassian Gold Solution Partnerként arra törekszünk, hogy segítsük ügyfeleink igényeinek feltárását és megértését, megoldásként pedig a megfelelő és leghatékonyabb eszköztárat biztosítsuk projektjei megvalósításához és mindennapi folyamataik optimalizálásához.

Működésünk középpontjában a minőségre való törekvés és a folyamatos fejlődés áll, ezért sokat egyeztetünk egymással, hiszen környezetünk változásaira gyorsan kell reagálnunk.

Olyan tapasztalt új munkatársat keresünk, aki könnyen megérti partnereink igényeit, analitikus gondolkodásmódú,érdeklődik a digitális világ és az innováció iránt, mi pedig minden lehetőséget megadunk számára a folyamatos fejlődésre és szakmai előrelépésre.

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Nagyvállalati ügyfeleink igényeinek felmérése,megértése és közvetítése szakértőink felé
  • Technológiailag támogatni az Atlassian termékeivel és digitális transzformációval kapcsolatos termék és szolgáltatás portfólióink értékesítését
  • Részt venni a specifikációk, pályázati anyagok üzleti igények szerinti készítésében, illetve a pályázati folyamatokban
  • Szakmailag koordinálni a presales folyamatokat

Elvárásaink

  • Min. 3 éves tapasztalat Business analyst vagy Rendszerszakértői mukakörben
  • Atlassian termékcsalád ismerete (JIRA, Confluence)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód
  • Érdeklődés a digitális technológiák iránt
  • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (SCRUM,Kanban)

Előnyt jelent

  • Szakmai angol nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Nagyvállalati ügyfelek informatikai igényeinek,problémáinak feltárásában vehetsz részt, ezáltal megismerheted a piaci trendeket
  • Innovatív technológiákat követve széleskörű informatikai ismeretekre tehetsz szert, így a folyamatos fejlődés is biztosított számodra
  • A munka és magánélet egyensúlyát biztosítjuk, HO lehetőséggel és rugalmas munkaidővel
  • Kiváló megközelíthetőségű, jól felszerelt budai irodában dolgozhatsz, ahol modern eszközök biztosítják a gyors és hatékony munkavégzést
  • Jó hangulatú csapatban dolgozhatsz, ahol támogató kollégák segítik a beilleszkedést és megkönnyítik a mindennapokat
  • Szakmai és nyelvi képzéseket biztosítunk számodra, szakmai ismereteid és kompetenciáid bővítésére
  • E mellett pedig tapasztalatodhoz és a piaci trendekhez illeszkedő bérrel, prémiumrendszerrel és cafeteriával várunk.

Vedd fel velünk a kapcsolatot!

Reisinger Gábor
Head of Sales Operations
Földházi Csaba
Director of Agile at Scale
Bujanovics Rudolf
Business Development Manager